«Богдан» розпочне серійне виробництво електробусів

«Богдан» розпочне серійне виробництво електробусів

У 2020 році луцький завод “Богдан” розпочне серійне виробництво електричних автобусів.

Наразі конструкторське бюро «Автомобільної компанії «Богдан Моторс» завершило розробку нової моделі громадського транспорту і веде роботи з виготовлення передсерійного зразка, передає .

Новий електробус матиме 12 метровий кузов з нержавіючої сталі і абсолютно низький рівень підлоги. Автобус призначений для перевезення пасажирів по місту. Пасажиромісткість складе не менше 80 пасажирів.

На одній зарядці електробус зможе подолати близько 200 км, сумарна потужність двигунів 260 кВт, максимальна швидкість 70 км/год.

При виготовленні електричного автобуса “Богдан” використовуватимуться комплектуючі європейського виробництва.

Остаточна ціна нового електричного автобуса буде визначена на початку нового року перед початком серійного виробництва. Як відзначають розробники, ціна на електробус буде нижче європейських аналогів при більш високому рівні якості.

Корпорація вже має досвід у виробництві екологічного громадського транспорту:  у співпраці з польськими фірмами «Ursus» і «Enika» було виготовлено электробус «Богдан А70100», який зараз успішно експлуатується на маршрутах міста Люблін. Крім того, «Богдан» виробляє 12-метрові кузова електробусів для французької компанії Bluebus, з якою 2019 був укладений новий контракт на поставку продукції.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *