Безкоштовна парковка для електромобілів

Власники електромобілів у чеській столиці зможуть отримати право безкоштовного паркування в зонах, де міська адміністрація зазвичай стягує плату з автомобілістів.
Безкоштовна парковка для електромобілів
Комітет мерії міста з питань розвитку та фінансування транспорту вже підготував проект відповідного розпорядження. Однак розраховувати на абсолютно безкоштовну послугу не варта. Зокрема, власникам електромобілів доведеться заплатити 100 крон (3,7 євро) за реєстрацію при оформленні «вільної» паркувальної картки.
В такий спосіб адміністрація планує скоротити кількість «класичних» авто на вулицях Праги, а також поліпшити якість повітря, яким дихають мешканці та гості міста.
Безкоштовна парковка для електромобілів
Нові платні паркувальні зони в поточному році повинні з’явитися, наприклад, в празьких історичних районах Сміхов, Карлін, Дейвіце і в столичному окрузі Прага 9.
Процес розширення повинен початися в квітні. Міська адміністрація, тим самим, прагне підтримати власників електромобілів, а також стимулювати виникнення компаній каршерінга, в яких основою бізнесу є саме електромобілі.
Нагадаємо, що у 2016 році в Італії (в Римі і Турині) також має з’явитися служба короткострокової  оренди електромобілів з похвилинною або погодинною оплатою – так званий, каршерінг.
У Празі подібні кардшерінгові фірми могли б отримати знижки на парковку, а, можливо, і повноцінні «вільні» паркувальні картки. На першому етапі пільговими для власників електромобілів повинні бути лише ті платні парковки, які з’являться в Празі в 2016 році. Приблизно через два роки в Празі вже не повинно залишитися жодного безкоштовного паркувального місця для транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *