Без посередників: в Україні офіційно продаються електромобілі Tesla

Без посередників: в Україні офіційно продаються електромобілі Tesla Американський виробник електрокарів Tesla додав Україну до переліку країн, для яких діє замовлення електричного седану Model 3.

Переговори про це тривали два роки, розповів глава Tesla Club Ukraine Назар Шимон-Давид.

Компанія продає свої електрокари лише через сайт, де вказаний визначений перелік країн. Раніше України в цьому переліку не було. Ми спробували “придбати” Tesla:

Без посередників: в Україні офіційно продаються електромобілі Tesla

“Не користуйтеся посередниками, резервуйте на сайті: https://www.tesla.com/en_EU/model3/reserve Також про вартість, привідкрились деякі цифри на найдорожчу поки Model 3 з найбільшою батареєю, завдяки відсутності ПДВ в Україні, ми зекономимо 10204 Євро і ціна буде 48595 Євро, це та що в США коштує 65 тис. дол. (перед податковими пільгами)”, – написав він.

Одначе варто розуміти, що це онлайн-купівля. І забирати доведеться p нідерландського міста Тілбург. За оцінками Шимона-Давида, увесь процес виготовлення та доставки триватиме від півроку до року. У коментарях йому додають, що якщо базова модель, то зараз доведеться чекати близько 4 місяців, якщо не брати додатковий функціонал.
Сервісне обслуговування Tesla зараз є в Берліні, а найближчим часом має з’явитися й у Варшаві.
Джерело: Вечірній Київ

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *