Багатоповерховий будинок замість проїзду і двору на вул. Садовій

У перший вівторок весни пройшло зібрання громадськості у дворі будинку по вул. Садова, 61, що в районі Машторфу в Ірпені. Причиною її став намір забудувати проїзд між двома будинками, що навпроти стадіону. Депутати попереднього скликання тишком-нишком вже прийняли перше рішення щодо землевиділення чотирьох ділянок.

Але про це дізналася депутатка від даного округу Євгенія Ковтун. Вона ініціювала громадські слухання з даного питання, а на земельній комісії ініціювала скасування подальшого затвердження даного землевиділення. Також була організована зустріч громадськості з мером Ірпеня Маркушиним з цього приводу.

Як розповіла сьогодні на зустрічі з жителями цього мікрорайону Євгенія Ковтун, у самому проїзді між двоповерховими будинками на чотирьох осіб виділено по 4 сотки землі. Надалі ці 16 соток планують об’єднати в одну ділянку, на якій звести багатоповерхівку, щонайменше поверхів на п’ять, а якщо ніхто не зупинить, то й більше.

Така перспектива викликала обурення жителів цього мікрорайону. Десятиліттями вони користувалися цим проїздом. Нікому й в голову не могло прийти, що його можуть забудувати. Власне кажучи, пронирливі забудовники вирішили скористатися певною відсутністю належного документального оформлення земельних ділянок.

У своєму виступі Євгенія Ковтун наголосила на необхідності належного узаконення наявних прибудинкових територій будинків та проїзду загального користування між ними. Для оформлення проїзду тепер необхідно, аби нинішній склад міськради скасував рішення попереднього скликання про землевиділення чотирьох ділянок. Після чого прийняти рішення про узаконення проїзду на місці, де він фактично існує щонайменше півстоліття.

Про ці та інші проблеми мікрорайону громадські активісти розповіли присутнім сьогодні на зустрічі депутатам Ірпіньради – Євгенії Ковтун (партія «Батьківщина») та Тамарі Буренко (партія «Голос»). На завтра, середу 3 березня, ініціативна група зібралася на прийом до міського голови Ірпеня Олександра Маркушина для позитивного вирішення згаданого питання на користь Громади.

Депутатка Євгенія Ковтун запевнила своїх виборців, що буде сприяти й підтримувати всі їхні ініціативи, спрямовані на узаконення та благоустрій цієї території.

«Зоря Приірпіння» стежитиме та інформуватиме читачів про подальший перебіг цих подій.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості зустрічі на вул. Садовій, 61

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *