Авто заряджатимуться від нерівностей на дорогах

Авто заряджатимуться від нерівностей на дорогах

Електрокари та гібриди використовують систему рекуперативного гальмування як додаткове джерело енергії, але є й інші методи вироблення електрики. Audi розробила прототип підвіски eROT, яка отримує електроенергію від нерівностей на дорогах. У Німеччині дорожнє полотно дозволяє відновлювати в середньому 100-150 ват.

Audi раніше заявляла про свої плани використовувати рух амортизаторів для вироблення електрики, а тепер компанія представила робочий прототип системи під назвою eROT. У зв’язці з електричною установкою з напругою 48 вольт такий тип підвіски дозволить виробляти додаткову енергію для роботи двигуна.

Авто заряджатимуться від нерівностей на дорогах

Створена Audi підвіска використовує спеціальний важіль для абсорбації руху коліс по нерівній поверхні. Важіль направляє це рух в електромотор, який перетворює його в електрику. У компанії заявляють, що під час випробувань на німецьких дорогах система eROT дозволила відновити в середньому до 100-150 ват енергії. У готовому автомобілі електрика може використовуватися для забезпечення роботи деяких елементів обладнання і дозволить зняти навантаження з двигуна.
У Audi також стверджують, що eROT налаштовувати простіше, ніж традиційні системи підвіски. Система дозволяє окремо регулювати відбій і стиснення амортизаторів, завдяки чому легше встановити баланс.

Для роботи eROT необхідна 48-вольтна електрична установка. Багато експертів вважають, що такі системи почнуть широко використовуватися в найближчі кілька років, так як з кожним роком електричної начинки в машинах стає все більше. Вони дозволять накопичувати енергію, яку можна буде використовуватися для забезпечення роботи електронних компонентів або невеликих електродвигунів в так званих помірних гібридах і мікрогібрідах.

Компанія поки не повідомляла про свої плани використовувати систему eROT при виробництві автомобілів. Точно відомо, що Audi випустить в 2017 році електромобіль з мінігібрідною системою на основі електричної установки з напругою 48 вольт.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *