Арештовано близько сотні квартир у новобудовах Ірпеня

Арештовано близько сотні квартир у новобудовах Ірпеня Все тому, що їхній власник, як вважає слідство, винен державі понад 11 млн грн. Квартири визнані речовим доказом у кримінальній справі і заарештовані за рішенням судді Печерського районного суду Києва Світлани Шапутько. Крім квартир суддя наклала арешт на нежитлові приміщення в новобудовах, незавершене будівництво та земельні ділянки – всього 131 об’єкт.

Замовником будівництва багатоквартирних будинків за 8 адресами виступала фізична особа, яка продавала квартири в будинках від свого імені, без реєстрації юридичної особи. З 2013 по 2017 рік сума фінансових зобов’язань склала 11 126 023,91 грн.

Слідчі ДБР впевнені, що самостійно забудовник не міг провернути таку аферу. Тому в зловживанні службовим становищем підозрюють і співробітників нацполіції і посадових осіб місцевої та державної влади. Ймовірно, вони прикривали незаконні схеми.

Нерухомість, що належить забудовнику, судячи з номерів Декларацій про готовність об’єктів, опублікованих в судовому документі, заарештована в Ірпені за наступними адресами:

Університетська, 2Ф / 3 – ЖК Карат-3

Університетська, 2л – ЖК Карат-5

Університетська, 2Ф / 1 – ЖК Карат

Університетська, 16;

Київська, 22 Ж – ЖК Спарта;

Київська, 22 Е – ЖК Спарта;

Університетська, 11Д – ЖК Спарта

Київська, 22з – ЖК Спарта.

Треба відзначити, що паралельно розслідування веде слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Київській області. З 2013 по 2017 року було продано 471 квартири і 77 нежитлових приміщень – йдеться в судовій ухвалі. Підприємець отримав дохід більше 78 млн грн, в той же час заплатив всього 3 905 555 гривень податків. За версією фіскалів підприємець не доплатив близько 8,5 млн грн податків.

Джерело: Інформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *