Анастасія Попсуй йде шляхом Карплюка

Секретар Ірпіньради Анастасія Попсуй, яка стала виконуючою обов’язки міського голови Ірпеня ще на початку серпня минулого року, видно вже втомилася від цього свого «тимчасового» статусу. Адже чим далі – тим рідше її можна застати на робочому місці.

Анастасія Попсуй йде шляхом Карплюка
Фото ІА “Погляд”

Жадаючим поспілкуватися з хоч тимчасово, але першою посадовою особою в Ірпені – у міськраді відповідають, що Анастасія Вікторівна то у відпустці, то в закордонному відрядженні, то ще хтозна де – тільки не там, де повинна бути відповідно до покладених на неї обов’язків.

Це при тому, що секретар міськради може йти у відпустку за свій рахунок лише два тижні на рік. Цьогорічну планову відпустку Анастасія Попсуй використала ще у червні. Незважаючи на це, в. о. міського голови останнім часом з’являється у приміщенні Ірпіньради лише перед сесією, залишаючись потім на кілька днів, щоб попідписувати прийняті депутатами рішення. Вже навіть на засідання виконавчого комітету не ходить. З невідомих причини не було Анастасії Попсуй на двох попередніх засіданнях – 24 вересня та 16 жовтня.

Цього тижня немає секретаря міськради на робочому місці з понеділка й по сьогодні. Вчорашній прийомний день громадян Попсуй також пропустила з незрозумілих причин.

Свого часу, в період недовгого керування Ірпенем, Володимира Карплюка також зрідка можна було застати на робочому місці. Ходаків до приймальні «годували» байками про відпустки та закордонні відрядження очільника міста. Найцікавіше, що після відставки Карплюка можна було побачити в робочому кабінеті міського голови значно частіше, ніж раніше, коли він там мав бути відповідно до посадових обов’язків.

Анастасія Попсуй йде шляхом Карплюка

З цього логічно напрошується висновок, що варто Попсуй відправити у відставку із займаної посади, аби і її частіше можна було побачити на нинішньому робочому місці.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Від редакції газети і сайту «Зорі Приірпіння»:

Просимо цю публікацію вважати офіційним запитом до Ірпінської міської ради з наступними запитаннями:

 

  1. Скільки відпусток 2019 року брала секретар Ірпінської міської ради Попсуй А. В.?

 

  1. Яку сумарно кількість днів у 2019 році провела у відпустках секретар Ірпінської міської ради Попсуй А. В.?

 

  1. У скількох відрядженнях 2019 року перебувала секретар Ірпінської міської ради Попсуй А. В.?

 

  1. Яку сумарно кількість днів у 2019 році провела у відрядженнях секретар Ірпінської міської ради Попсуй А. В.?
  1. Скільки днів у 2019 році перебувала на лікарняному секретар Ірпінської міської ради Попсуй А. В.?
ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *