Активісти стали на захист заплави Ірпінь-річки – зупинили роботи й встановили цілодобове чергування (+ фото, відео)

Близько тижня триває боротьба небайдужих представників громадськості проти намірів забудовників вивезти торф і забудувати заплаву річки Ірпінь в районі шлюзу №6.

Вчорашній день видався особливо напруженим. Спочатку будівельники розпочали роботи під прикриттям навезених «тітушок». Невдовзі на місце події прибули небайдужі представники громадськості, заблокувавши вантажівкам можливість вивозити торф.

Викликали поліцію. Оперативно-слідча група склала протокол і опечатала техніку. Роботи було зупинено. Один з екскаваторів вивезли з заплави. Тітушки також роз’їхалися, залишивши одну машину охорони.

Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» депутат Ірпінської міськради Лаврентій Кухалейшвілі, опублікувавши фото і відео з місця подій.

Ось відео про те, як забирають ексковатор сьогодні 14 лютого о 17.00! Про те, що було сьогодні на заплаві ви бачили! Більш ширше писати немає ні сильне бажання. Саме головне, що ми разом з вами вигнали цих покидьків разом з тітушками! Але це не кінець, а тільки початок! Чергова наша маленька перемога в великий битві за комфортне життя в нашому рідному місті!Дякую всім хто сьогодні був присутнім на заплаві р. Ірпінь та допомогав зупинити злочин по розкраданню торфу і засмічення родючих грунтів! Особлива подяка ГО "Закон і контроль" та особисто Михаил Соловьев! Оце то ми з тобою качнули сьогодні! Хлопці ви реально круті, а з вашої самоорганізованості можно брати приклад! Разом сила! Далі буде! Поширюємо!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Четвер, 14 лютого 2019 р.

Втім, люди побоюються, що роботи в заплаві можуть відновитися в будь-який час. Тому організували цілодобове чергування активістів, облаштувавши намет в заплаві Ірпінь-річки.

До уваги читачів пропонуємо нічний відеорепортаж Всесвітньо-Броварського телебачення з чергового намету.

Наметове містечко в Ірпені на заплаві річки Ірпінь.

Опубліковано Всесвітньо-Броварське Телебачення Четвер, 14 лютого 2019 р.

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *