«Абонемент на нафту» за ціною води – новосели обурені послугами водоканалу

«Абонемент на нафту» за ціною води – новосели обурені послугами водоканалу “Давно не змінював свій гардероб та не ремонтував пральну машину — Ірпінь чекає на тебе”, “Привіт Пікулику, час переїжджати до Києва”, – так коментує якість води в Ірпені місцевий житель Олександр Заїка.

Незважаючи на обіцянки першого заступника міського голови, колишнього очільника “Ірпіньводоканалу” Олександра Маркушина, який клявся-божився, що вода в Ірпені чиста і він особисто п’є її просто з-під крану, якість живильної рідини кращою не стає.

Нарікання на якість води в ірпінських новобудовах продовжують з’являтися у соцмережах. Чергове відео виклав мешканець ЖК “Центральний” (забудовник — Олександр Пікулик, переглянути відео можна ТУТ).

Олександр пише, що, поки одна частина міста на півдоби лишилася без води, мешканці “елітних новобудов” у середмісті мають можливість відчути всі “принади міста здоров’я”, приймаючи “цілющі ванни” від КП “Ірпіньводоканал”.

“Купивши квартиру в ЖК “Центральний”, ви отримуєте абонемент на нафту за ціною води. Привіт Пікулику, управляючій компанії, “Ірпіньводоканалу”, будинкам бізнес-класу… Час переїжджати до Києва”, – говорить автор у своєму відео.

«Абонемент на нафту» за ціною води – новосели обурені послугами водоканалу

Джерело: Погляд

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *