35 мільйонів на облаштування набережної за межами земель міста

Перше після другого туру виборів Президента України засідання виконавчого комітету Ірпіньради збиралося довго і кволо. Спочатку його призначили на звичний день – другий вівторок місяця. Але не склалося, довелося перенести на середу.

Сьогодні на звітне засідання також ледве назбирався кворум – прийшли 13 членів виконкому із 21. Доволі промовистим видається і склад присутніх на засіданні, на якому головувала вже 9 місяців як «тимчасово» виконуюча обов’язки міського голови Анастасія Попсуй. Насамперед присутністю/відсутністю селищних та сільських голів. На виконком завітали: Юрій Прилипко – Гостомельський селищний голова та Сергій Дашін – за однією із трьох версій в. о. Коцюбинського селищного голови.

Не було за засіданні нікого з сільських голів Михайлівки-Рубежівки, Козинців та Бузової, які за версією нинішньої поки що влади, начебто ввійдуть до складу планованої Ірпінської ОТГ. Сільські голови Козинців (Володимир Вигінний) та Бузової (Сергій Кижлай) ще з початку цього року чомусь (?) ігнорують зібрання Ірпінського виконкому. А от відсутність сільського голови Михайлівки-Рубежівки Андрія Помазана – явище дуже рідкісне і чи не перше з часу його входження до цього органу місцевого самоврядування. Внаслідок чого виникає логічне запитання: до чого б це? Невже й Михайлівка-Рубежівка передумала приєднуватися до Ірпеня?

Загалом, на звітному зібранні відчувалася непевність і внутрішня напруженість у більшості членів виконкому. Засідання пройшло швидко, без якихось «спецефектів» чи жартів, якими звично розбавляють монотонність деякі його учасники.

Проте це не завадило й цього разу зайнятися загарбанням територій поза межами міста та розтринькуванням бюджету, яке у Ірпінського КіНО (Карплюк і «Нові обличчя») проявляється вже не рефлекторному рівні. Так за поданням директора КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Ігоря Дворнікова проголосували за виділення з міського бюджету 35 млн 439 тис 780 гривень на облаштування алеї по набережній Ірпінь-річки (від залізничного до автомобільного мосту в Романівці).

Це при тому, що загалом на ремонтні роботи в самому місті виділили у кілька разів менше коштів. Попри всілякі довго та недобуди, чимало розбитих доріг, прогнилих комунікацій, нестачу шкіл та дитсадочків. Виходить, що для КіНОшників вгепати десятки мільйонів бюджетних грошей у набережну за межами міста – важливіше й доцільніше.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

Фотограф: Інна МІЩЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *