32 станції зарядки електромобілів у Києві (КАРТА)

За рік кількість зарядних станцій для електромобілів у Києві зросла у 10 разів – до 32 станцій.

Про це свідчить міжнародна мапа сайту plugshare.com, на якій торік у межах української столиці було позначено лише три відповідні пункти.

32 станції зарядки електромобілів у Києві (КАРТА)

Окремими іконками на мапі помічені пункти зарядки у житлових приміщеннях (синій колір), загальнодоступні станції (зелений), станції з високою потужністю (помаранчевий) та зайняті на момент перегляду станції (сірий).

Натиснувши на позначену на мапі станцію, можна дізнатись про тип порту для зарядки, адресу, телефон, час роботи пункту та навіть зайти на сайт.

У лівому кутку розташоване поле пошуку та кнопка налаштувань у формі трибка, натиснувши на яку можна задати більш точний пошук. Зокрема, знайти необхідний вид розетки (міжнародний, місцевий тип), дізнатись, які станції платні, а які безкоштовні, які пункти мають обмежений доступ, а які призначені для заправки Nissan.

У вікні детальних налаштувань можна також вибрати три види відображення мапи: Show Satellite View (вигляд зі супутника), Show Terrain View (звичайний міський вигляд), Show Map View (те саме, що і Terrain View, тільки великі вулиці виділяються жовтим кольором).

32 станції зарядки електромобілів у Києві (КАРТА)

Праворуч від кнопки налаштувань розташована кнопка “Trip planner”, яка дозволяє власнику електрокара обрати маршрут з оптимальною кількістю зарядних станцій.

Користувачі мають змогу додати незазначену на мапі адресу зарядної станції. Для цього потрібно натиснути кнопку “Add station” та визначити доступність заправки – загальнодоступна: комерційна або урядова, або особиста зарядка у житловому будинку.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *