253,4 млн заплановано на ремонт доріг Київщини

253,4 млн заплановано на ремонт доріг Київщини Кабінет міністрів затвердив перелік доріг загального користування державного значення в 2019 році та бюджет на їхній ремонт. Зокрема, на інфраструктурні об’єкти та дороги на території Київської області збираються витратити 253,4 мільйона гривень або 4% від загального бюджету на ці цілі в Україні. Ремонт доріг у Київській області. Про це стало відомо з розпорядження Кабінету міністрів.

У поточному році заплановано будівництво надземного пішохідного мосту на 43 км автомобільної дороги Н-01 Київ–Знам’янка з бюджетом 21,5 млн гривень. Також на проектно-вишукувальні роботи майбутніх років заплановано 2 мільйони гривень.

Раніше повідомлялося, що в 2019 році «Укравтодор» планує відновити від 1500 до 1800 кілометрів доріг. Це показники аналогічні торішнім.

Також на будівництво, реконструкцію і ремонт доріг державного значення в 2019 році буде направлено близько 20 мільярдів гривень із загальної суми 33,4 млрд гривень на дороги державного значення, передбачені в Дорожньому фонді.

Джерело: zagorodna.com

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “253,4 млн заплановано на ремонт доріг Київщини

  1. 200 украдут. Асфальт сходит вместе со снегом.Каждый год одна и та же картина.Меняются только лозунги

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *