2,3 тис. літрів спирту та 1 тис. літрів фальсифікованої горілки виявили в підпільному цеху Києва (+фото)

2,3 тис. літрів спирту та 1 тис. літрів фальсифікованої горілки виявили в підпільному цеху Києва (+фото)Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва ліквідували незаконне виробництво та зупинили роздрібний продаж фальсифікованої горілки.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст.204 КК України було встановлено групу осіб, які організували незаконне виробництво горілки, вживання якої може становити загрозу для життя та здоров’я людей.

Виготовляли фальсифікат за допомогою спеціального обладнання,шляхом змішування спирту з водою та додаванням концентрату харчових добавок.

Отриману таким чином суміш розливали в скляні пляшки з етикетками відомих виробників алкогольної продукції, використовуючи спеціальний пристрій, закупорювали металевими кришками та обклеювали марками акцизного податку з явними ознаками підробки.

«Готову продукцію» один із співучасників реалізовував у магазинах роздрібної торгівлі на території м. Києва.

На підставі ухвали суду проведено санкціоновані обшуки за місцями виробництва, зберігання та реалізації фальсифікату, а також в автомобілі, який використовувався для його транспортування. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 2,3 тис. літрів спирту, понад 1 тис. літрів фальсифікованої горілки, обладнання для незаконного виробництва та пластикову тару загальною орієнтовною вартістю майже 920 тис. грн.

Окрім того, вилучено більше 15,7 тис. підроблених марок акцизного податку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Джерело: Прес-служба Державної фіскальної служби України

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *