180 рятувальників гасили пожежі, евакуювали вертольотом та шукали потерпілих з собаками (+ фото)

180 рятувальників гасили пожежі, евакуювали вертольотом та шукали потерпілих з собаками (+ фото) Комплексне застосування наземних та авіаційних сил ДСНС під час рятувальних операцій, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж відпрацювали 1 серпня українські рятувальники. В рамках спеціальних навчань, які пройшли на полігоні Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України, близько 180 рятувальників із застосуванням спеціальної техніки тренувалися на більше ніж 10-ти навчальних точках.

Під час практичної фази навчань особовий склад Служби продемонстрував як проводиться комплексна розвідка зони надзвичайної ситуації із залученням авіаційних та наземних засобів, виконуються аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи, як здійснюється евакуація постраждалих з аварійної будівлі вертольотом ЄС-145 із використанням спускового пристрою, а також гасіння лісових пожеж та пожеж на промислових об’єктах. Свою майстерність на окремих локаціях демонстрували також кінологи, піротехніки і підрозділи радіаційного, хімічного і біологічного захисту.

За динамічною роботою рятувальників спостерігали присутні на навчаннях Голова ДСНС Микола Чечоткін, перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, командувач Національної гвардії штату Каліфорнія генерал Девід Болдуїн, який очолив американську делегацію, а також представники силових структур України.

Девід Болдуїн відмітив високий рівень підготовки рятувальників ДСНС та висловив сподівання на подальшу двосторонню співпрацю між Україною та США.

“Нам є чого повчитися у ваших фахівців. Зокрема, нам цікавий досвід використання важкої інженерної техніки під час аварійно-рятувальних робіт”, – зазначив він.

У свою чергу, Голова Служби Микола Чечоткін ознайомив іноземну делегацію із матеріально-технічною базою ДСНС на прикладі залученої авіаційної та наземної техніки та зауважив, що для Державної служби з надзвичайних ситуацій важливо знайти спільні платформи та обмінятися досвідом, щоб працювати разом.

В рамках навчань американській стороні продемонстрували також роботу Пересувного пункту управління ДСНС та розгортання Мобільного госпіталю ДСНС України.

Джерело: ДСНС України 

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *