1500 ошуканих інвесторів на 80 мільйонів грн: проводяться обшуки підозрюваних

Про слідчі дії повідомив на сторінці ФБ начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов. Поліція повідомляє, що від дії шахраїв постраждало понад 1500 громадян, а завдані збитки більше 80 000 000 грн.

1500 ошуканих інвесторів на 80 мільйонів грн: проводяться обшуки підозрюваних

 Андрій Нєбитов: 

Слідчі поліції Київської області спільно з оперативниками УЗЕ та прокуратурою, сьогодні вранці розпочали обшуки у організаторів та виконавців шахрайських схем будування ?ЖК «Фрешсіті», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Княжий двір», що розташовані у місті Ірпінь.
Справи старі, час втрачено, важко, але рухатися треба. Злочинець повинен нести покарання!
Потерпілих від дій шахраїв понад 1500 громадян.
Завдані збитки більше 80 000 000 грн.
Ось так (див. фото), за допомогою кольорових олівців та псевдо презентацій ошукували наших громадян.
Плануємо сьогодні оголосити підозри за ч.4 ст.190 КК України двом особам, які виконували ролі «директора» та «бухгалтера» і приймали готівкові кошти у людей нібито як інвестиції у будування вказаних ЖК та вручити клопотання до суду на запобіжний захід – тримання під вартою!
Основний організатор зараз переховується за кордоном.
На підставі матеріалів розслідування йому готують повідомлення про підозру заочно. А далі, арешт, оголошення в міжнародний розшук і сподіваюсь екстрадиція.


Нагадаємо, що вже кілька років в Ірпені відбуваються мітинги ошуканих інвесторів, багато хто з яких звинувачують Карплюка, бо той особисто рекомендував вкладати гроші в житлові афери, а коли люди зрозуміли, що їх обдурили, влада Ірпеня звинуватила їх, в тому, що самим потрібно було думати перед тим як вкладати гроші.

Джерело: Портал Ірпеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *