150 тисяч домогосподарств здатні забезпечити електроенергією сонячні панелі на дахах ферми

150 тисяч домогосподарств здатні забезпечити електроенергією сонячні панелі на дахах ферми На дахах будівель норкової ферми “Пелском”, що у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області, встановили дахову сонячну електростанцію потужністю 12,4 МВт.

Як зазначають у Асоціації звірівників України, Студениківська фотоелектрична станція стала найбільшою даховою СЕС в Україні.

Передбачається, що СЕС щорічно генеруватиме близько 15 млн кВт-год у рік і дозволить забезпечити екологічно чистою електроенергією 150 000 домогосподарств Київщини. За оцінками експертів, завдяки роботі нової сонячної електростанції викиди CO2 в атмосферу скоротяться на 15 тис тонн у рік.

“Таких масштабних проектів немає навіть у Європі, – говорить директор ферми “Пелском” Олександр Климець, яка працює за європейськими стандартами і пройшла сертифікацію “WelFur”. – Наші фахівці провели всі необхідні дослідження і прийшли до висновку, що на дахах будівель на фермі можуть розміщуватися сонячні батареї, які додатково захищають тварин від високих температур, тим самим покращуючи добробут норки на фермі”.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *