120 кг золота на 60 млн гривень вилучили в контрабандистів фіскали

120 кг золота на 60 млн гривень вилучили в контрабандистів фіскали Співробітники ГУ ГФС в Київській області виявили порушення громадянином України податкового та митного законодавства. Зокрема, він ввіз в Україну без митного контролю золоті вироби з Туреччини, які потім переробляв в цеху і продавав.
Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ГУ ГФС в Київській області.
Відзначається, що на підставі відповідних судових рішень за адресами спеціалізованих магазинів і офісного приміщення були проведені обшуки. В результаті було виявлено та вилучено понад 27 тис. ювелірних виробів, загальною вагою близько 120 кг. При цьому походження ювелірних виробів орієнтовною вартістю близько 60 млн гривень документально не підтверджується. На думку фіскалів, це свідчить про налагодженій системі по незаконному переміщенню на територію України ювелірних виробів.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Нагадуємо, що правоохоронці запобігли спробі громадянина України нелегально ввезти в країну близько 28,2 кг золотих виробів з Туреччини. Встановлено, що дана особа після обробки реалізовувала ювелірні прикраси через спеціалізовані магазини на території Києві та Київській області.

Джерело: ZRADA

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *