11 депутатів проголосували за приєднання Михайлівки-Рубежівки й Забуччя до Ірпеня

На сьогоднішній сесії Михайлівсько-Рубежівської сільської ради розглянули питання приєднання місцевої територіальної Громади до Ірпінської ОТГ. «За» проголосували 11 із 14 депутатів сільської ради, 2 – «проти», 1 – «утримався».

Сесія в кабінеті сільського голови Михайлівки-Рубежівки пройшла з численними порушеннями законодавчих норм, зокрема, стосовно відкритості зібрання, на яке змогли потрапити далеко не всі охочі стежити за прийняттям рішень «слугами народу».

Молодики спортивної статури в дверях блокували прохід представникам місцевої Громади, журналістам та депутатам Ірпіньради, які не входять до провладної більшості. Натомість адмінресурс з Ірпіньради був запущений до «сесійного» кабінету заздалегідь.

Не зміг потрапити на сесію й депутат Київської облради Ігор Домбровський. У приймальній сільського голови Михайлівки-Рубежівки він прокоментував цю подію таким чином: «Зараз все відбувається за принципом Карплюка і його оточення в Ірпені, як це було нещодавно під час слухання по Генплану. Нагнати тітушні, зайняти всі місця в приміщенні, аби не дати можливості людям потрапити на зібрання – висловити свою позицію та контролювати владу».

Влада Михайлівки-Рубежівки не відгукнулася на заклики людей зробити перерву в сесійному засіданні, аби перенести його до більшого приміщення, де б змогли нормально розміститися всі, хто прийшов на звітне засідання – це кілька сотень осіб.

Михайлівсько-Рубежівська сесія пройшла за переповненої людьми приймальні, коридорів, фойє та сходів перед радою, які не змогли пройти до кабінету засідань. Через що далеко не всі громадяни змогли почути, що відбувалося під час сесії. Вони розповідали про фейкові «громадські слухання», що відбулися в понеділок, 3 грудня, про які «не знали 95% жителів Михайлівки-Рубежівки і навіть деякі депутати сільради». Натомість слухання в робочий день робочий час начебто зібрали аж 78 осіб, 76 з яких проголосували за приєднання до Ірпеня. Це при тому, що населення Михайлівсько-Рубежівської сільради складає понад чотири з половиною тисячі. Після таких «громадських слухань», місцеві активісти, які не бажають приєднання Михайлівки-Рубежівки до Ірпеня, за день зібрали 380 підписів на підтримку своєї позиції.

Проте, їхню думку не врахували депутати сільради на чолі з сільським головою Андрієм Помазаном. Скандуванням: «Ганьба!», «Іуди!», «Депутати – зрадники села!», – зустріли жителі Михайлівки-Рубежівки голосування про приєднання їхнього села до Ірпінської ОТГ.

До уваги читачів фотомиттєвості сесії та кулуарних перипетій Михайлівки-Рубежівки

Юля СВІЧКОГАС

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *