102 в’їзди в ліс біля Києва перекрито через пожежну небезпеку

102 в’їзди в ліс біля Києва перекрито через пожежну небезпеку За весняний період у лісопарковій смузі столиці сталося вже 25 пожеж, 6 разів горіли торфовища.

Про це повідомили на засіданні Колегії КМДА. Крім того, майже три сотні разів пожежні виїжджали на гасіння підпалів сухої трави. Тому, за словами рятувальників, у лісах навколо Києва, окрім 10 спостережних веж, що існують, необхідно встановити ще як мінімум 4, та оснастити їх камерами відеонагляду.

Вогнеборці також просять збільшити кількість шлагбаумів на в’їздах в ліси, прибрати захаращені сухостоєм та сміттям ділянки.

За словами начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Андрія Мальованого, працівники КО «Київзеленбуд» та лісова охорона на період високої пожежної небезпеки вихідними та святковими днями забезпечують цілодобове чергування у лісах Києва. Окрім того, підготовлено та утримується у повній готовності протипожежна техніка та обладнання: 14 пожежних машин, 12 тракторів із плугами, 10 спостережних веж, 5 із яких обладнано системами відеоспостереження, 20 пунктів зосередженого пожежного інвентарю.

Навколо найбільш пожежонебезпечних ділянок лісу створено 285 км та поновлено 648 км мінералізованих смуг. Працівники лісової охорони встановлюють інформаційні щити. У лісах перекрито 102 в’їзди та встановлено 55 знаків «Рух заборонено».

Джерело: Вечірній Київ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Один комментарий на “102 в’їзди в ліс біля Києва перекрито через пожежну небезпеку

  1. Все правильно
    Закрыть и никого не впускать
    Один срач да пожары от этих туристов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *